Kurumsal

Invest In Anatolia, ülke ve bölge genelinde gıda üretimi, perakende ve çiftçilik sektörlerinde güçlü bir pazar lideri olmak için 2017 yılında yola çıktı. Faaliyetlerinin başlangıcından bu yana şirket, müşterilerine ve tedarikçilerine karşı tutarlı bir işbirliği yaklaşımıyla her zaman bir kurumsal sosyal sorumluluk politikası izlemiştir.

Bu aynı zamanda, ülke kalkınmasının ekonomik boyutun çok ötesine, devam etmekte olan iş projelerinin sosyal ve kültürel getirilerine kadar uzandığına dair derin bir vizyondan kaynaklanmaktadır.

Yatırım şirketimiz, medeniyetin beşiği olan Anadolu’nun bereketli topraklarını yüksek kalite, gelişmiş teknoloji ve profesyonel danışmanlık hizmetleri ile tarımsal yatırım projelerine hayat vermektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne dek işimize karşı her gün artan tutku ve büyük heyecan hissi ile firmamızı önündeki hedeflere taşıma noktasındaki en büyük yapıtaşlarından biridir. Şirket çalışanlarımızın tutku ve heyecan ile devam ettirdikleri süreçlerimiz ve standartlarımız ile hedeflerimize doğru şekilde ulaşıyoruz.

“Tutku insanın kendine güvenmesinden doğar, tutku olmadan yapılan iş kanatsız uçmaya benzer” S.Fitzgeral

Unutmayın toprak altındır!

Kalite Anlayışımız: En yüksek düzeyde, tüketici güvenliği ve müşteri memnuniyeti sağlamayı, Müşteri ve tüketicilerimizin, beklentilerini tam olarak karşılayan ve güvenle tüketilecek ürünleri, Tarım ve Gıda Mevzuatlarının yasalara duyarlı olarak üretmeyi, Üretimin tüm kademelerinden tüketiciye kadar uzanan süreçte, gıda güvenliği izlenebilirliğini tam olarak sağlamayı, Tüm süreçlerimizi ve faaliyetlerimizi verimlilik ve etkinlik açısından optimize edip, değer yaratmayı, İş güvenliği, gıda güvenliği ve çevre güvenliği gibi; ürünlerimize, hizmetlerimize ve süreçlerimize uygulanabilir tüm yasal gereksinimler ile uyum içinde çalışmayı, Ulusal ve Uluslararası mevzuata uygun olarak ürünlerimizi, süreçlerimizi ve işletmelerimizi sürekli geliştirerek, tüketicilerimize sağlıklı ve kaliteli ürünleri sunmayı, Gıda zinciri boyunca gıda güvenliği ile ilgili bilgileri sürekli güncelleyerek sisteme aktarmayı, Sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi, kurum kültürü olarak benimsemiştir.

Kalite Anlayışımız

Invest In Anatolia, dogaanadan markası ile sizlere; kalite ve hijyen kurallarını ön planda tutarak tüketicisine sağlıklı, güvenilir, lezzetli ve sağlıklı ürünleri sunmaktadır. İşimize sağlığın önemini bilerek başladık, ve yıllardır bundan hiç ödün vermedik.