Glutensiz Ürünler

Glutensiz


Doğaanadan

Glutensiz Basmati Pirinç 500 gr

59,00 TL

Glutensiz Basmati Pirinç, kesinlikle gluten içermemektedir ve glutensiz ürünlerinin işlendiği ortamlarda üretilmektedir. Glutensiz Basmati Pirinç, B1 vitamini, B6 vitamini, E vitam..

Doğaanadan

Glutensiz Beyaz Kinoa 500 gr

82,00 TL

Gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir. Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur.  Vegan bir ürün..

Doğaanadan

Glutensiz Çiğ Karabuğday 500 gr

69,00 TL

Çiğ Karabuğdaydır. Kavrulmamış ve ısıl işlem görmemiştir. Filizlendirmeye uygundur.Gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir.Çölyaklı..

Doğaanadan

Glutensiz Çiğ Karabuğday Unu 500 gr

68,00 TL

Gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir.Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur.Vegan bir üründür...

Doğaanadan

Glutensiz Çiğ Nohut Unu 500 gr

44,00 TL

Gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir.Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur.Vegan bir üründür.Nohut ..

Doğaanadan

Glutensiz Kinoa Cipsi Sarımsak ve Soğanlı 35 gr

35,00 TL

Gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir. Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur. İçindekiler: K..

Doğaanadan

Glutensiz Mısır Unu 500 gr

29,00 TL

Gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir.Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur.Vegan bir üründür.GDO iç..

Doğaanadan

Glutensiz Yulaf Ezmesi 350 gr

49,00 TL

Yüksek lif içeriğine sahip olan protein kaynağı Glutensiz Yulaf Ezmesi, kesinlikle gluten içermemektedir ve glutensiz ürünlerinin işlendiği ortamlarda üretilmektedir.Glutensiz Yula..

Doğaanadan

Glutensiz Yulaf Unu 250 gr

44,00 TL

Gluten içermez ve üretimi tamamen glutensiz ürünlerin işlendiği ortamda gerçekleştirilir.Çölyaklı ve glutensiz diyet yapan kişilerin tüketimi için uygundur.Vegan bir üründür. Yükse..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)